Casa Da Celia 02 Βίλα
Η Casa Da Celia 02 βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια από ΠΛατεία Cova και 15 λεπτών με τα πόδια από ΩκεαΝογραφικό Μουσείο. Έχει κουζίνα με εστία μαγειρέματος και σκεύη κουζίνας ενώ συμπεριλαμβάνονται επίσης 2 μπάνια.
Το κατάλυμα είναι σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Arraial do Cabo. Η πιτσαρία Jack Pizzas βρίσκεται 350 μέτρα μακριά. ΠαραΛία Pontal βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει 1 δωμάτια.
Η απόσταση από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο αποτελεί 15 λεπτά οδικώς.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ΩκεαΝογραφικό Μουσείο600 μ.
- ΙΝστιτούτο ΘαΛάσσιωΝ ΜεΛετώΝ Almirante Paulo Moreira300 μ.
- Trilhas Arraial300 μ.
- Almirante Paulo Moreira Oceanographic Museum650 μ.
- Marceles Mercearia650 μ.
- ΠΛατεία Cova650 μ.
- Orla Sangri-lá250 μ.
- Don Juan Tour600 μ.
- ΠαραΛία Praia dos Anjos450 μ.
- Princesa Supermercados600 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Da Celia 02 Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Da Celia 02 Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο από η Casa Da Celia 02 Βίλα;
Η Casa Da Celia 02 Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Da Celia 02 Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Da Celia 02 Βίλα αποτελεί 77$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.